TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
22 kilo in een week, dat is nogal wat. Zelfs een doorgewinterde dealer zou daar moeite mee hebben. Maar Timo en zijn Homies zijn geen doorgewinterde dealers. Ze weten helemaal niks van drugshandel.
Timo (Robert de Hoog) kan er ook nog eens helemaal niks aan doen. Terwijl hij druk bezig was zijn ex Sophie (Charlie Chan Dagelet) te proberen te heroveren, heeft Sebas (Manuel Broekman) zich in de nesten gewerkt.
En hoe: zijn problemen zijn zo groot dat hij van een Russische gangster een week de tijd krijgt om 22 kilo cocaine te verhandelen, of anders... Sebas zou Sebas niet zijn als hij zijn Homies – en huisgenoten – Timo, Felix (Gijs Naber) en Mark (Tibor Lukács) niet mee zou slepen in zijn ellende.
Want een ellende is het, drugs dealen als je niks van drugs dealen weet.
Naast de hoofdrolspelers komen er in Homies nog een flink aantal bekende koppen voorbij. BN'ers als Jennifer Hoffman, Geza Weisz, Sanne Vogel, Cees Geel, Hans Kesting en Horace Cohen laten allemaal hun gezicht zien.
Ook regisseur Jon Karthaus heeft een klein rolletje: hij speelt Alfons de junk.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen