TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de moord op Merrin (Juno Temple) weten haar dorpsgenoten het zeker: haar vriendje Ig Perrish is de moordenaar. Ig (Daniel Radcliffe) kan bij hoog en bij laag volhouden dat hij van Merrin hield, dat hij onschuldig is, het helpt geen zier. Iedereen blijft hem verdenken.
De enige die hem gelooft is zijn jeugdvriend Lee Tourneau (Max Minghella). Bijkomend voordeel: Lee is tegenwoordig advocaat. Terwijl Lee en Ig in Horns proberen zijn onschuld te bewijzen, gebeurt er iets geks met Ig. Op een dag ziet hij dat er hoorns uit zijn hoofd groeien.
Maar het kan nog veel maffer. Vanaf het moment dat hij die hoorns heeft, beginnen zijn dorpsgenoten zich erg vreemd te gedragen. Sommigen verliezen al hun remmingen, anderen vertellen Ig hun diepste en duisterste geheimen. Wat is hier aan de hand?
Horns is een verfilming van het boek van Joe Hill. Die naam doet waarschijnlijk niet meteen een belletje rinkelen, maar Hill heeft een beroemde familie: hij is de zoon van Stephen King.
In het boek schrijft Hill dat hoofdpersoon Ig uitkijkt naar zijn toekomst met Merrin. Vooral omdat hij de Harry Potter-boeken wil lezen met hun toekomstige kinderen. Misschien is dat wel de reden dat regisseur Alexandre Aja juist Harry Potter-acteur Daniel Radcliffe castte voor die rol.
De kogel is door de kerk: De Augurkenkoning krijgt een vijfde seizoen
19:55Deze acteurs zijn te zien in de Woeste Grond-bioscoopfilm
19:33Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Au Pairs te zien
16:30Boer Zoekt Vrouw-boerin Annemiek bevallen van een zoon
15:39Adieu God gaat door maar dan niet met Tijs van den Brink