TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nick (Jason Bateman) en zijn vrienden Dale (Charlie Day) en Kurt (Jason Sudeikis) hadden het in Horrible Bosses flink te stellen met hun bazen.
Het ging zelfs zo ver dat ze probeerden hun chefs te laten vermoorden. Al verliep dat niet helemaal volgens plan.
In Horrible Bosses 2 verzinnen de vrienden een beter plan om van hun bazen af te komen. Ze beginnen een eigen bedrijf.
Wie eigen baas heeft, heeft immers geen last meer vervelende chefs.
Dat pakt allemaal net effe anders uit. Als investeerder Bert Hanson (Christoph Waltz) hen een loer draait, hebben ze weer een probleem.
En weer is hun oplossing niet bepaald de meest logische. Nick, Dale en Kurt gaan Berts zoon Rex (Chris Pine) ontvoeren.
Met het losgeld dat dat oplevert kunnen ze alles oplossen. Of toch niet?
Christoph Waltz speelt in Horrible Bosses 2 de rol van zakenman Bert Hanson. Hij was niet de enige acteur die in beeld was voor de rol.
En zijn concurrenten waren niet de minsten. De makers hadden voor Bert ook acteergrootheden als Tommy Lee Jones en Jack Nicholson in gedachten.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025