TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Je baas heb je, helaas, niet voor het uitkiezen. Gevolg: sommige mensen hebben een heel erg vervelende chef.
Dat geldt ook voor de vrienden Nick (Jason Bateman), Kurt (Jason Sudeikis) en Dale (Charlie Day). Ze werken alle drie bij een ander bedrijf, maar hun bazen zijn stuk voor stuk onmensen.
Dave (Kevin Spacey), de chef van Nick, is een onvervalste sadist. Kurt werkt voor Bobby (Colin Farrell), een rijkeluiszoon die liever feest dan dat hij zich met zijn werk bezighoudt.
Dale heeft last van seksuele intimidatie op de werkvloer. Zijn baas Julia (Jennifer Aniston) kan haar handen niet thuishouden.
De drie vrienden zijn dat in Horrible Bosses zo zat dat ze een radicaal besluit nemen: hun chefs moeten dood. Maar hoe regel je drie van zulke moorden?
Regisseur Seth Gordon hield zijn acteurs op de set niet te strak. Hij gaf ze de vrijheid om erop los te improviseren.
Daar maakte de cast gretig gebruik van. Behalve Jennifer Aniston.
Volgens haar had ze die vrijheid helemaal niet nodig. Haar rol was in het script al helemaal tot in de puntjes uitgewerkt.
Gordons aanpak werkte: Horrible Bosses werd een groot succes. In 2014 verscheen het – veel minder geslaagde – vervolg: Horrible Bosses 2.
Winter vol liefde reünie hint op vonk tussen Klaas en Elsje
10:59Dominic Seldis verklaart waarom hij nog altijd geen Nederlands spreekt: ‘Tienduizenden euro’s aan uitgegeven’
10:40Ingelaste aflevering Pauw & De Wit vanwege crisis Iran
10:00Geraldine Kemper en Eveline Stallaart blikken vooruit op Wie Is de Mol? 2026: 'Nog overweldigender dan op tv'
10:00Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'