TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vier jeugdvrienden zijn allemaal doodongelukkig met hun leven. Nick (Craig Robinson) wordt mesjogge van zijn vrouw en heeft een verschrikkelijke baan, Lou (Rob Corddry) is eigenlijk te oud voor zijn uitbundige feestgedrag, Adam (John Cusack) is door zijn vriendin aan de kant gezet en zijn neefje Jacob (Clark Duke) woont nog altijd bij hem in de kelder.
Om te ontsnappen aan de dagelijkse realiteit gaan ze naar het skioord waar ze vroeger de beest uithingen. Het appartement van de heren is heerlijk luxe.
Nick, Lou, Adam en Jacob hebben zelfs een eigen jacuzzi. Na een avondje doorhalen komen ze er in Hot Tub Time Machine achter dat het bubbelbad een tijdmachine is.
Als ze dat ontdekken, zijn ze al teruggeflitst naar 1986. Dat klinkt als een probleem, maar zo zien Lou, Adam Jacob en Nick het niet.
Ze grijpen de kans om hun jeugd nogmaals te beleven met beide handen aan. Maar dan natuurlijk ‘met de kennis van nu’.
De makers van Hot Tub Time Machine hadden niet veel nodig om John Cusack ervan te overtuigen de rol van Adam te spelen. De acteur vond de titel van de film al geniaal.
Zo geniaal zelfs dat hij naar eigen zeggen het script niet eens meer hoefde te lezen. Hij wist het al lang zeker: in een film met zo’n titel wilde hij sowieso spelen.
Partnerbijdrage
Robert van Hemert moest naar psycholoog door deelname Verraders: 'Helemaal van de buitenwereld losgeraakt'
09:27SBS lanceert nieuwe talentenjacht Sing with me: 'Duet met zangicoon'
09:12Gordon verrast Gijp met lachwekkende prijs: 'Meest aanstekelijke lach'
19:41Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm