TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Ierse huurmoordenaars Ray (Colin Farrell) en Ken (Brendan Gleeson) moeten van hun baas Harry (Ralph Fiennes) onderduiken in Brugge nadat hun laatste opdracht faliekant is misgegaan.
In afwachting van nadere opdrachten besluit Ken het advies van zijn baas op te volgen en hangt hij lekker de toerist uit. Ray heeft het een stuk lastiger. Hij vindt Brugge maar een achterlijk gat en kan de gedachte dat hij een onschuldig iemand heeft vermoord niet verdragen.
Alles wordt echter anders wanneer Ray de mooie Chloë (Clémence Poésy) ontmoet. Ze is met een filmcrew neergestreken in de stad en beantwoordt Rays toenaderingspogingen. Wanneer Harry de mannen weer belt, blijkt dat het duo niet geheel toevallig in Brugge zit. Waarom ze daar zijn zie je in In Bruges.
Wie moeite heeft met grof taalgebruik kan In Bruges beter overslaan. Er wordt 126 keer ‘fuck’ gezegd in de film. De film duurt maar 107 minuten, dus dat is vaker dan één keer per minuut. Meestal is het woord te horen in een prachtig Iers accent, maar dat was in eerste instantie niet de bedoeling.
Ray en Ken zouden eigenlijk Britse huurmoordenaars zijn, maar nadat Colin Farrell and Brendan Gleeson waren gecast werd dat veranderd. Beide acteurs zijn namelijk Iers.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's