TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mis niets over Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Indiana Jones and the Last Crusade speelt zich af in 1938. In Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull pakken regisseur Steven Spielberg en consorten de draad zo'n twintig jaar later weer op.
Het is 1957. Zelfs voor een bonk van een vent als Indiana Jones (Harrison Ford) beginnen de jaren inmiddels te tellen.
Hij is in Indiana Jones and the Crystal Skull dus een tikkie strammer dan in de drie eerdere films. Gelukkig is er wat vers bloed om hem een handje te helpen: de jong Mutt Williams (Shia LaBeouf) gaat met de oude baas mee op avontuur.
Ook Indy's oude vlam Marion (Karen Allen) is van de partij. Dat is nogal een weerzien.
Het tweetal heeft elkaar sinds Raiders of the Lost Ark niet meer gezien. Die film speelt zich af in 1936.
Indy en Mutt zetten in Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull koers naar Peru. Daar gaan ze op zoek naar de legendarische kristallen schedel van Akator.
Alleen zijn ze niet de enigen die die schedel zoeken: KGB-agent Irina Spalko (Cate Blanchett) en haar gevolg azen ook op het waardevolle kleinood. Gelukkig krijgen ouwe rot en jonge hond in Peru hulp van een oude bekende.
Dat geduld een schone zaak is, wisten de meeste Indiana Jones-fans al. En warempel: in 2023 komt de avonturier met de hoed gewoon nóg een keer terug.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje
14:09Eline luistert naar B&B Vol Liefde-kijkers en bezoekt een arts