TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De schrikmomenten vliegen je in Insidious om de oren en regisseur James Wan bouwt de spanning langzaam op.
Josh (Patrick Wilson) en zijn vrouw Renai (Rose Byrne) vormen op het eerste gezicht een modelgezinnetje met hun drie kinderen. Ze zijn dolblij met hun nieuwe woning: een oud en groot vrijstaand huis. Het zal echter niemand verbazen dat het in dat huis (een typisch horrorfilmhuis) flink spookt. De geesten hebben het vooral voorzien op Dalton (Ty Simpkins), de jongste van de drie kinderen.
Qua spookhuishorror biedt Insidious niet eens zo veel nieuws onder de zon. De film zit zo goed in elkaar dat er toch behoorlijk wat te griezelen – en dus te genieten – valt.
Regisseur James Wan en scenarioschrijver Leigh Whannell werden bekend met de, veel minder subtiele, Saw-films. Na Insidious ging Wan verder met de The Conjuring-films. Het idee voor die films had hij al toen hij nog bezig was met Insidious.
Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'
19:08Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit