TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Je kunt het slechter treffen: Jared en Sam wonen op de Bahama's. Dat klinkt paradijselijk en dat is het ook, maar ze verdienen nauwelijks genoeg om de eindjes aan elkaar te knopen.
Duiker Jared (Paul Walker) zit werkloos thuis. Zijn vriendin Sam (Jessica Alba) werkt als haaienverzorger in een resort. Ze hopen ooit de kost te kunnen verdienen als schatduikers. In de kustwateren van de Bahama's moeten genoeg schatten liggen om een aardige boterham te verdienen.
Sam en Jared denken in Into the Blue een grote klapper te maken als ze op de zeebodem een vliegtuigwrak vol cocaïne vinden. En dat is nog niet alles: ze vinden ook aanwijzingen dat er vlakbij een scheepswrak ligt met een schat aan boord.
Het koppel probeert een expeditie naar het schip te financieren door een deel van de drugs te verkopen. Alleen: de eigenaar van het vliegtuigje wil zijn lading graag terug.
Jessica Alba was achteraf niet heel blij met Into the Blue. Dit kwam vooral doordat de regisseur haar personage tijdens het filmen bleef veranderen.
Wat ook niet hielp: zonder dat Jessica het wist nam de regisseur veel scènes op met een body double in bikini. Hierdoor werd Alba gedwongen het grootste deel van de tijd schaars gekleed op de set te staan.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis