TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Je kunt het slechter treffen: Jared en Sam wonen op de Bahama's. Dat klinkt paradijselijk en dat is het ook, maar ze verdienen nauwelijks genoeg om de eindjes aan elkaar te knopen.
Duiker Jared (Paul Walker) zit werkloos thuis. Zijn vriendin Sam (Jessica Alba) werkt als haaienverzorger in een resort. Ze hopen ooit de kost te kunnen verdienen als schatduikers. In de kustwateren van de Bahama's moeten genoeg schatten liggen om een aardige boterham te verdienen.
Sam en Jared denken in Into the Blue een grote klapper te maken als ze op de zeebodem een vliegtuigwrak vol cocaïne vinden. En dat is nog niet alles: ze vinden ook aanwijzingen dat er vlakbij een scheepswrak ligt met een schat aan boord.
Het koppel probeert een expeditie naar het schip te financieren door een deel van de drugs te verkopen. Alleen: de eigenaar van het vliegtuigje wil zijn lading graag terug.
Jessica Alba was achteraf niet heel blij met Into the Blue. Dit kwam vooral doordat de regisseur haar personage tijdens het filmen bleef veranderen.
Wat ook niet hielp: zonder dat Jessica het wist nam de regisseur veel scènes op met een body double in bikini. Hierdoor werd Alba gedwongen het grootste deel van de tijd schaars gekleed op de set te staan.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam