TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De jonge Senegalees Driss (Omar Sy) woont in een grimmige voorstad van Parijs. Als hij zijn uitkering dreigt kwijt te raken, moet hij gaan solliciteren.
Solliciteren is nog tot daaraan toe, het was zeker niet de bedoeling dat hij ook zou worden aangenomen.
Dat gebeurt toch: Driss gaat aan de slag als persoonlijk verzorger van de aan zijn rolstoel gekluisterde miljonair Philippe (François Cluzet). Met zijn tomeloze energie haalt Driss het leven en het huishouden van Philippe volledig overhoop.
Dat levert een vrolijke feelgoodfilm op, die drijft op het sterke spel van de hoofdrolspelers. Intouchables is gebaseerd op het verhaal van de Franse aristocraat Philippe Pozzo di Borgo en zijn verpleger en beste vriend Abdel.
De film groeide in Nederland uit tot een filmhuishit. Met ruim een miljoen bezoekers is het zelfs de best bezochte Franse film ooit in ons land.
Het succes van Intouchables bleef ook in Hollywood niet onopgemerkt. En zoals dat nu eenmaal gaat met succesvolle Europese films: er kwam een Amerikaanse remake.
The Upside verscheen in 2017. Bryan Cranston speelt de rolstoelende miljonair Philip Lacasse. Kevin Hart neemt de rol van zijn verzorger Dell voor zijn rekening.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'