TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
1216. Het kasteel van de Engelse Gilbert De Vesci (David Rintoul) wordt constant aangevallen door de Keltische clan van Maddog. Maddogs aanvalstactieken zijn onbegrensd, zeker nu zijn zoon bij een aanval is gestorven. Gilbert die nu op sterven ligt stuurt zijn zoon Hubert (Tom Rhys Harries) in Ironclad: Battle for Blood naar zijn neef Guy de Lusignan (Tom Austen). Deze neef kan wel eens de missende schakel zijn in hun gevecht.
Guy is echter alleen bereid te vechten tegen een goede vergoeding. Samen met een aantal huurlingen voegt Guy in Ironclad: Battle for Blood zich bij Hubert en zijn familie in hun strijd tegen de clan, maar de aanvallen blijven maar eindeloos doorgaan. Hoe lang gaat het kasteel standhouden tegen dit wapengekletter?
Veel Hollywoodproducties worden wegens budgetoverwegingen buiten de Verenigde Staten opgenomen, zo werd Ironclad: Battle for Blood in Servië opgenomen. Om nog meer geld te besparen moesten alle acteurs en figuranten hedendaagse schoenen in plaats van middeleeuws schoeisel dragen. Uiteraard werden die moderne schoenen een beetje gecamoufleerd.
Tijl Beckand is terug met De Verraders: 'De beste speler opent de aanval'
09:49Nikkie de Jager was bijna duo met Cornald Maas bij Songfestival
09:03Hilarisch: Bejaard echtpaar onthult in Vandaag Inside actief seksleven: ‘Kan altijd de laatste keer wezen’
08:55El Che gaat in tegen Robert in De Bondgenoten: 'Je bent gewoon een slappe l*l'
08:48Video: Zangeres Anouk weigert auditie te doen voor selectiecommissie van het Songfestival