TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het Jackass-verhaal begon met een tv-serie. Daarna volgden twee bioscoopfilms. Daar waren de heren nog niet helemaal tevreden mee. In hun derde film doen de mannen er nog een schepje bovenop.
Wat dat betekent? Simpel: deze derde film bevat dezelfde grappen, stunts en ranzigheid als je van Johnny Knoxville, Steve-O en de rest gewend bent, maar dan in 3D. Tenminste, als je de film destijds in de bioscoop bent gaan zien.
Op tv zul je het 3D-element moeten missen. Of dat zo erg is, is nog maar de vraag. Hoe graag wil je een in een achterwerk gestoken rolfluitje op je af zien komen? Juist.
Jackass 3D is op alle punten weer net even wat ranziger, harder en gevaarlijker dan wat de mannen eerder hebben gedaan. Alleen voor de echte Jackass-fans dus.
Een Jackass-film zonder bezoekje aan de spoedeisende hulp is als een kapsalon zonder frietjes: ondenkbaar. Jackass 3D doet wat dat betreft niet onder voor zijn voorgangers.
Bam Margera belandde na een mislukte stunt in het ziekenhuis met drie gebroken ribben, een gebroken schouder en een verdraaide enkel. Loomis Fall brak zijn sleutelbeen en Johnny Knoxville raakte een tand kwijt toen hij een rondvliegende dildo in zijn gezicht kreeg.
Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?
12:10De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things
12:00In Memoriam 2025: afscheid van Ron Brandsteder, Dieuwertje Blok en Rob de Nijs
11:13Breuk tussen Greetje en Bert krijgt plek in nieuw seizoen Urk!: 'Het was best wel heftig'