TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het Jackass-verhaal begon met een tv-serie. Daarna volgden twee bioscoopfilms. Daar waren de heren nog niet helemaal tevreden mee. In hun derde film doen de mannen er nog een schepje bovenop.
Wat dat betekent? Simpel: deze derde film bevat dezelfde grappen, stunts en ranzigheid als je van Johnny Knoxville, Steve-O en de rest gewend bent, maar dan in 3D. Tenminste, als je de film destijds in de bioscoop bent gaan zien.
Op tv zul je het 3D-element moeten missen. Of dat zo erg is, is nog maar de vraag. Hoe graag wil je een in een achterwerk gestoken rolfluitje op je af zien komen? Juist.
Jackass 3D is op alle punten weer net even wat ranziger, harder en gevaarlijker dan wat de mannen eerder hebben gedaan. Alleen voor de echte Jackass-fans dus.
Een Jackass-film zonder bezoekje aan de spoedeisende hulp is als een kapsalon zonder frietjes: ondenkbaar. Jackass 3D doet wat dat betreft niet onder voor zijn voorgangers.
Bam Margera belandde na een mislukte stunt in het ziekenhuis met drie gebroken ribben, een gebroken schouder en een verdraaide enkel. Loomis Fall brak zijn sleutelbeen en Johnny Knoxville raakte een tand kwijt toen hij een rondvliegende dildo in zijn gezicht kreeg.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’