TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nu ze net geen vijftig zijn en een hersenschudding – zo menen ze – nog geen kwaad kan, trekken Johnny Knoxville en zijn Jackass-vrienden nog één keer alles uit de kast voor hun levensgevaarlijke stunts.
De toon wordt meteen gezet in deze vierde bioscoopfilm van de crew: een gigantisch Godzilla-achtig monster valt een stad aan. Dat klinkt niet alsof het in een Jackass-film past, maar dat komt omdat er een belangrijk onderdeel mist in die omschrijving: het feit dat het monster eigenlijk de groen geverfde genitaliën van Chris Pontius zijn.
Dat klinkt meer als iets wat te verwachten valt.
De openingsscène met het ‘monster’ zit meteen vol bizarre stunt, pijnlijke momenten, grappige cameos en heel veel flauwe humor. Jackass Forever biedt dus precies wat fans van de, ondertussen grijzere, waaghalzen gewend is. De stunts zijn twintig jaar na het begin van Jackass niet minder shockerend en extreem geworden.
De originele Jackass-leden zijn weer van de partij, waaronder Johnny Knoxville, Steve-O, en Wee Man. Ze worden in Jackass Forever bijgestaan door wat beroemde gasten en enkele nieuwe gezichten waaronder Sean 'Poopies' McInerney, Eric Manaka als het eerste buitenlandse en Rachel Wolfson als eerste vrouwelijke lid.
Twee van de originele castleden zijn helaas (bijna) niet te zien in de film: Ryan Dunn en Bam Margera. Dunn overleed in 2011 bij een auto-ongeluk en Margera werd tijdens de productie ontslagen in verband met middelenmisbruik.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten