TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Al duizenden jaren moet een oude orde deskundige Jiu Jitsustrijders het opnemen tegen buitenaardse indringers om de aarde te beschermen.
Tot nu toe hebben de strijders altijd gewonnen, maar in Jiu Jitsu moet oorlogsheld Jake (Alain Moussi) vluchten voor de krachtige indringer Brax. Hij springt van een waterval en raakt bewusteloos. Hij wordt gevonden door de excentrieke Jiu Jitsukrijger Wylie (Nicolas Cage), maar Jake is zijn geheugen kwijt.
Als Jake niet op tijd zijn geheugen terug heeft, zal het niet goed aflopen voor de aarde.
Ondanks dat Jiu Jitsu erg leunt op Nicolas Cage als grote ster, speelt hij geen hoofdrol. Hij was alleen de eerste drie dagen van de vijf weken lange opnames aanwezig op de set. Daar kreeg hij wel 5 miljoen dollar voor, van het totale budget van 25 miljoen voor de hele film.
Hij zou eigenlijk helemaal niet in de film spelen. De rol zou naar Bruce Willis gaan. Toen dat niet door kon gaan, mocht Cage zijn vechtkunsten laten zien in Jiu Jitsu. Het is op de filmwebsite IMDb zijn slechtst beoordeelde film ooit.
Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland
20:42Eindelijk antwoord: zo loopt het dus af met Wolfs in Flikken Maastricht