TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Toen de knullige spion Johnny English (Rowan Atkinson) een missie in Mozambique grondig verknalde, verdween hij plotseling van de aardbodem.
Wat blijkt: Johnny heeft zich teruggetrokken in een Tibetaans klooster. Daar doet hij boete voor zijn fouten en probeert hij met meditatie, discipline en oosterse vechtkunst zijn leven weer op te pakken. Dat gaat op een typische Johnny English-wijze: onhandig en met de nodige humor.
Net als Johnny zich weer een beetje de oude begint te voelen, weet de Britse geheime dienst hem eindelijk te vinden. Dat is maar goed ook: ze hebben Johnny's hulp hard nodig.
MI7-baas Pegasus (Gillian Anderson) geeft hem zijn nieuwe opdracht: de criminele organisatie Vortex plant een aanslag op de Chinese president en Johnny English is de enige die die aanslag kan voorkomen.
Johnny English Reborn is net als Johnny English een parodie op James Bond. Dat is niet de enige connectie tussen de stuntelende spion en 007. Hoofdrolspeler Rowan Atkinson maakte ooit zijn debuut op het witte doek in een Bondfilm: Atkinsons eerste filmrol was in 1983 in Never Say Never Again.
Ook Rosamund Pike, die Johnny's MI7-collega Kate Sumner speelt, maakte haar filmdebuut in een Bondfilm: ze speelde in 2002 in Die Another Day.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025