TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
David (Hayden Christensen) ontdekt dat hij een bijzondere gave heeft: hij kan teleporteren. Hij hoeft maar aan een plek te denken of plop, hij flitst er al naartoe.
Handig natuurlijk. Heeft David zin in een tripje naar – pak 'm beet – Parijs? Hij hoeft maar aan de Eiffeltoren te denken en plop, hij staat boven op de toren te genieten van het uitzicht. Alleen is lang niet iedereen blij met David en zijn gave. Dat hij hem alleen maar gebruikt om een van alle gemakken voorzien luxeleventje te leiden doet er niet eens toe.
Hoe dat precies in elkaar steekt? Nou, David heeft die gave omdat hij een Jumper is. Jumpers kunnen zichzelf verplaatsen door alleen aan hun bestemming te denken.
De organisatie Paladin heef een broertje dood aan jumpers. Paladin-leden vinden dat alleen God in staat mag zijn op elk gewenst tijdstip op elke gewenste plek te zijn.
Als Paladin ontdekt dat David een jumper is, krijgt hij Paladin-leden achter zich aan. En niet de minste: Paladin-leider Roland (Samuel L. Jackson) maakt er zijn persoonlijke missie van om David te stoppen.
Jumper is gebaseerd op het gelijknamige boek van Steven Gould. De film verschilt hier en daar wel van het boek. Zo is David in het boek de enige jumper, in de film zijn er meer mensen die hetzelfde trucje kunnen.
Laat Geert Wilders eindelijk het kabinet vallen?
15:20Chantal Janzen solliciteerde zelf naar presentatie De Golden Bachelor
14:53Dionne Stax zoekt meer Nederlanders die in het Hoge Noorden wonen
14:21Robbert Rodenburg presenteert nieuwe talkshow Open Casa
13:40Nederland krijgt eindelijk een zomertalkshow: Goedenavond Nederland