TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In een vroeger leven was Araña huurmoordenaar. Tegenwoordig doet hij het een stuk rustiger aan.
Onze held runt nu een hotel ergens in Colombia. Die plek heeft hij als afscheidscadeau gekregen toen hij stopte met moorden. Het is er doorgaans rustig, en dat vindt Araña wel zo prettig.
Dus kun je er donder op zeggen dat het in Kill Chain niet lang duurt voordat het gedaan is met de rust. En warempel.
Op een goede dag stapt er een jonge vrouw binnen die graag een kamer wil huren. Zoals het een hoteleigenaar betaamt, zorgt Araña (Nicolas Cage) ervoor dat ze een plek heeft om te slapen. Maar dan begint het gedonder. Zijn nieuwste hotelgast heeft namelijk een fikse horde gewapende types achter zich aan.
Araña besluit in Kill Chain haar te helpen aan haar belagers te ontkomen. Daarbij komen zijn vaardigheden uit zijn vorige leven goed van pas.
Video: Greetje Hakvoort verklaart het succes van realitysterren uit Urk
13:35Giel de Winter heeft goed nieuws voor de fans van Het Jachtseizoen: Most Wanted
13:12Video: Familie Jelies overspoeld met reacties na eerste aflevering Jelies & Gnodde: Grote Gezinnen Emigereren
13:00RTL laat William Rutten en Humberto Tan in verwarring achter: 'Een groot mysterie'
10:42De aanmeldingen stromen binnen voor het nieuwe seizoen van The Voice of Holland