TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Brad Pitt de rol van maffia-handhaver Jackie Cogan. Als iemand de aloude regels van de maffia verbreekt, moet Jackie orde op zaken stellen.
Als een stelletje onverlaten een overval pleegt op een gokhal in New Orleans, kan Jackie aan de bak. De kruimeldieven die de overval pleegden weten het waarschijnlijk niet, maar maffiabaas Markie Trattman (Ray Liotta) is de baas van die gokhal. En hij is – zacht uitgedrukt – niet blij.
In zijn zoektocht naar de daders ontdekt Jackie al snel dat de daders niet al te snugger zijn. Het kan bijna niet anders of het sullige duo heeft hulp van buitenaf gehad. Maar van wie?
Samen met huurmoordenaar Mickey (James 'Tony Soprano' Gandolfini) probeert Jackie dat uit te vinden. Heel veel hulp hoeft Jackie van Mickey niet te verwachten: die is liever lui dan moe.
Killing Them Softly is niet de eerste film waarin de Nieuw-Zeelandse regisseur Andrew Dominik samenwerkt met Brad Pitt. In 2007 speelde Pitt de hoofdrol in Dominiks western The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford.
Blijkbaar bevalt de samenwerking beide heren goed: Dominik en Pitt zijn samen bezig aan een film over Marilyn Monroe. Brad Pitt zal daarin geen rol vertolken, maar treedt op als een van de producenten.
Blonde, met Ana de Armas als de blonde superster, moet in december 2022 verschijnen.
Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans
23:29Mike Hansler geeft eerste tv-interview met vriendin Veerle