TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Filmproducent Carl Denham (Jack Black) wil een sensationele avonturenfilm maken en vertrekt met cast en crew naar Skull Island. Daar stuiten ze op een gigantische gorilla.
Het beest ontvoert hoofdrolspeelster Ann Darrow (Naomi Watts). Haar geliefde Jack (Adrien Brody) en Carl trekken de jungle in om haar te bevrijden.
Met King Kong maakte Lord of the Rings-regisseur Peter Jackson een groots opgezette remake van de klassieker uit 1933. Met een dikke drie uur is de film aan de lange kant, maar dankzij de overdonderende special effects is er in die tijd meer dan genoeg te zien en te genieten.
Vooral gorilla Kong is indrukwekkend. Acteur Andy Serkis speelt die rol, ondersteund door motioncapturetechnieken.
Dat betekende dat Andy Serkis de rol van King Kong eigenlijk twee keer moest spelen.
Een keer met zijn tegenspeelster Naomi Watts, zodat zij in de scènes die ze samen hebben iets had om op te reageren. In die scènes droeg hij een geïmproviseerd gorillapak.
Serkis moest al die scènes vervolgens nog een keer overdoen in een speciaal motioncapturepak.
Al die moeite was niet voor niets: King Kong won de Oscar voor beste special effects.
Partnerbijdrage
Talpa stopt voorlopig met realityserie Familie Gillis: Massa is Kassa
17:01Miro Kloosterman maakt verrassende tv-comeback in The Passion Hemelvaart
17:00Victoria Koblenko speelt 'bijzondere gastrol' in The Passion Hemelvaart
16:09Sam van Royen presenteert WK-programma Het Oranje Café
15:13Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight