TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Filmproducent Carl Denham (Jack Black) wil een sensationele avonturenfilm maken en vertrekt met cast en crew naar Skull Island. Daar stuiten ze op een gigantische gorilla.
Het beest ontvoert hoofdrolspeelster Ann Darrow (Naomi Watts). Haar geliefde Jack (Adrien Brody) en Carl trekken de jungle in om haar te bevrijden.
Met King Kong maakte Lord of the Rings-regisseur Peter Jackson een groots opgezette remake van de klassieker uit 1933. Met een dikke drie uur is de film aan de lange kant, maar dankzij de overdonderende special effects is er in die tijd meer dan genoeg te zien en te genieten.
Vooral gorilla Kong is indrukwekkend. Acteur Andy Serkis speelt die rol, ondersteund door motioncapturetechnieken.
Dat betekende dat Andy Serkis de rol van King Kong eigenlijk twee keer moest spelen.
Een keer met zijn tegenspeelster Naomi Watts, zodat zij in de scènes die ze samen hebben iets had om op te reageren. In die scènes droeg hij een geïmproviseerd gorillapak.
Serkis moest al die scènes vervolgens nog een keer overdoen in een speciaal motioncapturepak.
Al die moeite was niet voor niets: King Kong won de Oscar voor beste special effects.
Kijkers blijven zich verbazen over intieme beelden Thomas en Chess in De Bondgenoten (video)
15:09Terugkijken: Plien en Bianca breken iedereen met hun hilarische act in LOL: Last One Laughing
14:02Kopen of Slopen keert voorlopig niet terug op tv
13:14Weet jij echt alles van Winter Vol Liefde? Doe dan onze quiz
12:22Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr in verwachting van een tweeling