TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Annie (Rachel McAdams) en Max (Jason Bateman) zijn, net als hun vrienden, dol op spelletjes. Ze komen dan ook iedere vrijdag bij elkaar voor een spelletjesavond.
Drankje erbij, paar schaaltjes met knabbels, hartstikke gezellig allemaal. Maar wat als gewone bordspellen niet meer genoeg zijn?
Max laat zijn broer, de succesvolle Brooks (Kyle Chandler), de avond ook een keertje organiseren. Hij pakt het gelijk groots aan: een moordmysterie, compleet met acteurs die boeven en agenten spelen.
Als er twee gemaskerde mannen binnenstormen en Brooks meenemen, denkt de rest dat dat erbij hoort. Pas als de echte acteurs binnen komen wandelen, blijkt dat het helemaal geen spelletje was: Brooks is echt ontvoerd.
Game Night is een geestige en actierijke komedie vol vaart, misverstanden en maffe grappen. Vooral Bateman en McAdams zijn aan elkaar gewaagd als fanatieke spelletjesliefhebbers.
Om elkaar wat beter te leren kennen, hielden de hoofdrolspelers hun eigen spelletjesavonden. Ze speelden vooral Cluedo en het kaartspel Joking hazard.
Hoofdrolspeler Jason Bateman zou Game Night aanvankelijk ook regisseren. Dat ging niet door: scriptschrijvers John Francis Daley en Jonathan Goldstein wilden het scenario alleen afmaken als ze zelf de regie op zich mochten nemen.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
13:00'NPO werkt aan tv-versie van het populaire spel Weerwolven’
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'