TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Leren was niks voor Teddy (Kevin Hart). Vandaar dat hij in 2001 stopte met zijn middelbare school, zonder diploma.
Bij een belangrijk examen kon Teddy zich niet concentreren. Dat was voor hem de druppel.
Sindsdien is hij eigenlijk altijd aan het werk geweest. Tegenwoordig is hij verkoper in een zaak die barbecues verkoopt.
Tot er iets helemaal misgaat. Ineens heeft Teddy geen werk meer.
Een vriend van hem wil hem wel een baantje in zijn zaak aanbieden. Onder één voorwaarde: Teddy moet eerst zijn middelbareschooldiploma halen.
Vandaar dat hij in Night School terug naar de schoolbanken gaat. Zijn klasgenoten op de avondschool zijn nogal vreemde types.
Ook docent Carrie (Tiffany Haddish) is een rare. Lukt het Teddy nu wel om zijn papiertje te halen?
Kevin Hart speelt niet alleen de hoofdrol in Night School. Hij schreef ook mee aan het scenario en trad op als producer.
Het is zijn eerste – en tot nu toe – enige filmscript. Hart schreef eerder wel een aantal stand-upcomedyspecials.
Weer van Nederland: wanneer zijn deze tropische dagen voorbij?
09:17Gover Meit doet gooi naar de winst in De Slimste Mens België
08:55De TV van gisteren: Olcay Gulsen zwaait af in De Oranjezomer
08:52Ik Vertrek voor de Liefde binnenkort alsnog op televisie te zien
19:32Opnames nieuw seizoen Het Familiediner met Bert van Leeuwen gestart