TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Twee vrouwen die in alles elkaars tegenpolen zijn (of lijken?), een mooie auto en het Toscaanse landschap; dat zijn de hoofdbestanddelen van deze tragikomische roadmovie.
De vrouwen zijn Beatrice (Valeria Bruni Tedeschi) – blond, praatgraag en op het manische af bipolair – en de donkere, depressieve Donatella (Micaela Ramazzotti). Ze ontmoeten elkaar in La pazza gioia in de psychiatrische inrichting waar ze allebei verblijven.
Na een wat stroeve start raken ze bevriend en besluiten ze zelfs om samen te ontsnappen. Tijdens die ontsnapping maken ze een trip door Toscane, waar ze allebei opgroeiden.
Regisseur Paolo Virzì laat de kijker zien hoe Donatella en Beatrice met hun demonen omgaan zonder hun psychische problemen te reduceren tot een gimmick. Dat maakt La pazza gioia tot een hartverwarmende film.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)