TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Twee vrouwen die in alles elkaars tegenpolen zijn (of lijken?), een mooie auto en het Toscaanse landschap; dat zijn de hoofdbestanddelen van deze tragikomische roadmovie.
De vrouwen zijn Beatrice (Valeria Bruni Tedeschi) – blond, praatgraag en op het manische af bipolair – en de donkere, depressieve Donatella (Micaela Ramazzotti). Ze ontmoeten elkaar in La pazza gioia in de psychiatrische inrichting waar ze allebei verblijven.
Na een wat stroeve start raken ze bevriend en besluiten ze zelfs om samen te ontsnappen. Tijdens die ontsnapping maken ze een trip door Toscane, waar ze allebei opgroeiden.
Regisseur Paolo Virzì laat de kijker zien hoe Donatella en Beatrice met hun demonen omgaan zonder hun psychische problemen te reduceren tot een gimmick. Dat maakt La pazza gioia tot een hartverwarmende film.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk