TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Twee vrouwen die in alles elkaars tegenpolen zijn (of lijken?), een mooie auto en het Toscaanse landschap; dat zijn de hoofdbestanddelen van deze tragikomische roadmovie.
De vrouwen zijn Beatrice (Valeria Bruni Tedeschi) – blond, praatgraag en op het manische af bipolair – en de donkere, depressieve Donatella (Micaela Ramazzotti). Ze ontmoeten elkaar in La pazza gioia in de psychiatrische inrichting waar ze allebei verblijven.
Na een wat stroeve start raken ze bevriend en besluiten ze zelfs om samen te ontsnappen. Tijdens die ontsnapping maken ze een trip door Toscane, waar ze allebei opgroeiden.
Regisseur Paolo Virzì laat de kijker zien hoe Donatella en Beatrice met hun demonen omgaan zonder hun psychische problemen te reduceren tot een gimmick. Dat maakt La pazza gioia tot een hartverwarmende film.
Vanavond op TV: Blinded, NCIS, Lincoln
06:00Programma WK voetbal zaterdag 13 juni
06:00De streamingtip van de week: Suzan & Freek: We Vieren Het Leven op Videoland
23:20Humberto Tan neemt afscheid van kijkers: 'Dit was RTL Tonight'
22:41Michael Bublé bij de openingsceremonie van het WK voetbal gemist? Bekijk hier alle optredens terug