TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Twee vrouwen die in alles elkaars tegenpolen zijn (of lijken?), een mooie auto en het Toscaanse landschap; dat zijn de hoofdbestanddelen van deze tragikomische roadmovie.
De vrouwen zijn Beatrice (Valeria Bruni Tedeschi) – blond, praatgraag en op het manische af bipolair – en de donkere, depressieve Donatella (Micaela Ramazzotti). Ze ontmoeten elkaar in La pazza gioia in de psychiatrische inrichting waar ze allebei verblijven.
Na een wat stroeve start raken ze bevriend en besluiten ze zelfs om samen te ontsnappen. Tijdens die ontsnapping maken ze een trip door Toscane, waar ze allebei opgroeiden.
Regisseur Paolo Virzì laat de kijker zien hoe Donatella en Beatrice met hun demonen omgaan zonder hun psychische problemen te reduceren tot een gimmick. Dat maakt La pazza gioia tot een hartverwarmende film.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf