TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Staat Lady Gaga's House of Gucci al tijden op je 'wil ik kijken'-lijstje, maar is het er nog niet van gekomen om dat ook daadwerkelijk te doen? Goed nieuws, de film is namelijk vanaf nu ook te huur via Pathé Thuis.
Meld je hier gratis aan: en huur je eerste film voor maar €2,99.
De biografische misdaad-dramafilm House of Gucci vertelt de kijker in ruim tweeënhalf uur het (op waarheid geïnspireerde) verhaal van de machtige familie Gucci. In dit verhaal dat zich over drie decennia uitstrekt, komen liefde, verraad, decadentie, wraak en uiteindelijk ook moord voorbij. De kijker ziet hoever de familie bereid is te gaan in hun streven naar macht en het hoog houden van de naam van het befaamde modehuis. En 'ver' is dan nog een understatement.
Maak gratis een account aan: bij Pathé Thuis betaal je alleen voor wat je écht wilt zien.
Voor deze met een Oscar bekroonde film is een lading aan fantastische Hollywoodsterren opengetrokken. Zo kruipen Adam Driver en Lady Gaga in de rollen van Maurizio Gucci en zijn vrouw Patricia Reggiani. Ook zijn er rollen weggelegd voor Jared Leto, Al Pacino en Salma Hayek.
Benieuwd? House of Gucci huur je nu al vanaf €4,99 op Pathé Thuis.
Bij Pathé Thuis betaal je alleen voor wat je écht wilt zien
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten