TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Staat Lady Gaga's House of Gucci al tijden op je 'wil ik kijken'-lijstje, maar is het er nog niet van gekomen om dat ook daadwerkelijk te doen? Goed nieuws, de film is namelijk vanaf nu ook te huur via Pathé Thuis.
Meld je hier gratis aan: en huur je eerste film voor maar €2,99.
De biografische misdaad-dramafilm House of Gucci vertelt de kijker in ruim tweeënhalf uur het (op waarheid geïnspireerde) verhaal van de machtige familie Gucci. In dit verhaal dat zich over drie decennia uitstrekt, komen liefde, verraad, decadentie, wraak en uiteindelijk ook moord voorbij. De kijker ziet hoever de familie bereid is te gaan in hun streven naar macht en het hoog houden van de naam van het befaamde modehuis. En 'ver' is dan nog een understatement.
Maak gratis een account aan: bij Pathé Thuis betaal je alleen voor wat je écht wilt zien.
Voor deze met een Oscar bekroonde film is een lading aan fantastische Hollywoodsterren opengetrokken. Zo kruipen Adam Driver en Lady Gaga in de rollen van Maurizio Gucci en zijn vrouw Patricia Reggiani. Ook zijn er rollen weggelegd voor Jared Leto, Al Pacino en Salma Hayek.
Benieuwd? House of Gucci huur je nu al vanaf €4,99 op Pathé Thuis.
Bij Pathé Thuis betaal je alleen voor wat je écht wilt zien
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland