TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Megan (Keira Knightley) is bijna dertig, maar ze voelt zich nog lang niet volwassen.
Dat mensen van haar leeftijd bezig zijn met grotemensendingen als kinderen krijgen en huizen kopen, snapt ze niet. Megan wil nog feesten en rondhangen met de 'cool kids'.
Als haar vriend haar in Laggies ten huwelijk vraagt, schiet ze in een kramp. Hier is ze nog helemaal niet klaar voor!
Ze besluit er even tussenuit te gaan om de boel eens op een rijtje te zetten. In haar eentje.
Zo leert ze de zestienjarige Allison (Chloë Grace Moretz) kennen. Bij haar en haar vrienden voelt Megan zich eigenlijk veel beter thuis.
Allisons alleenstaande vader Craig (Sam Rockwell) is ook al zo'n vrije ziel. Met hem kan Megan het dan ook erg goed vinden.
Keira Knightley was geen eerste keus voor de rol van Megan. Regisseur Lynn Shelton had eerst Anne Hathaway gecast.
Omdat ze het te druk had met de opnames voor Song One en Insterstellar moest Hathwaway bedanken voor Laggies. Daarna kwam Shelton bij Knightley terecht.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels