TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Talkshowpresentator Katherine Newbury (Emma Thompson) heeft indrukwekkende carrière, maar haar kijkcijfers gaan achteruit.
Als er niet snel wat verandert, zal ze worden vervangen. Om de show de zo nodige update te geven besluit ze Molly Patel (Mindy Kaling) aan te nemen als nieuwe schrijver. De rest van de schrijvers voor de show zijn witte mannen, dus het is in ieder geval al een verandering. Alleen heeft Molly maar weinig ervaring met komedie.
Toch bewijst ze zichzelf al snel en weet ze echt iets toe te voegen. De kijkcijfers worden weer beter, maar is het genoeg om Katherine’s carrière te redden? Je ziet het in Late Night.
Mindy Kaling (The office) speelt niet alleen een van de hoofdrollen, ze is ook de schrijver van Late Night. Ze schreef het personage Katherine Newbury speciaal voor Emma Thompson. Kaling kon haar eigen ervaringen gebruiken bij het schrijven van het script. Ze is namelijk een stagiaire geweest bij de talkshow van Conan O’Brien.
Ze is niet het enige castlid van komedieserie The office die stage heeft gelopen bij de show van O’Brien: John Krasinski, Angela Kinsey, en Ellie Kemper hebben dat ook gedaan.
Partnerbijdrage
Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'