TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In dit vervolg op Legally Blonde 2 is Elle Woods (Reese Witherspoon) klaar met haar rechtenstudie aan de universiteit van Harvard. Ze heeft ook al een baan: ze werkt bij een gerenommeerd advocatenkantoor. Alleen is ze nogal eens afgeleid door bijzaken.
Zo is Elle druk met het organiseren van haar huwelijk en probeert ze ondertussen op allerlei mogelijk manieren op te komen voor de rechten van haar hondje Bruiser.
Haar werkgever is daar niet blij mee. Omdat ze zich niet op haar werk kan concentreren, staat ze al snel weer op straat.
Einde advocatencarrière? Tuurlijk niet. Elle zet haar leventje zo weer op de rails.
In Legally Blonde 2: Red, White & Blonde maakt Elle van haar zwakte een sterk punt. Ze gaat aan de slag voor congreslid Victoria Rudd (Sally Field). Zij strijdt – net als Elle – voor dierenrechten.
Speciaal voor Legally Blonde 2: Red, White & Blonde maakte schoenontwerper Jimmy Choo 63 paar schoenen. Omdat de film over dierenrechten gaat, gebruikte hij daarbij geen dierlijke materialen als leer en bont.
Na de opnames vroeg Reese Witherspoon of ze de schoenen van Elle mocht houden. Witherspoon nam ook al Elles haute couture-outfits mee naar huis.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3