TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na het succes van Lethal Weapon, kon een vervolg niet uitblijven. In dit tweede deel zijn Murtaugh en Riggs inmiddels onafscheidelijk. De twee brengen veel tijd met elkaar door en Murtaugh is zich aan het voorbereiden op zijn pensioen.
Maar zoals dat gaat met politieagenten die een paar weken voor hun pensioen zitten: deze dagen blijken niet heel soepel te verlopen. Als het gevatte politieduo een auto achtervolgt, lijkt het een dag zoals elke andere te worden.
Fout. In de auto blijken Zuid-Afrikaanse diplomaten te zitten die het niet zo nauw nemen met de wet, maar diplomatieke onschendbaarheid genieten.
Het wordt pas echt vervelend als de diplomaten de agenten als persoonlijk doelwit beschouwen. Een kolfje naar de hand van Riggs.
Het ongeleide projectiel heeft nu een excuus om over de randen van de wet te gaan en volledig zijn eigen gang te gaan. En dat doet hij in Lethal Weapon 2 dan ook.
Tussen al het gescheld en geschiet door moeten Riggs en Murtaugh ook nog de irritante kroongetuige Leo (Joe Pesci) zien te beschermen.
Regisseur Richard Donner wilde van Leo een gladjakker maken. Acteur Joe Pesci zag dat niet zitten.
Hij stelde voor om Leo een pleaser te laten zijn, iemand die er alles aan doet om het iedereen naar de zin te maken.
Dat vond Donner zo'n goed idee, dat hij Pesci er in Lethal Weapon 2 lustig op los liet improviseren.
Johan Derksen fileert NPO-improvisatieshow Wat speelt er: 'Nog geen glímlach!'
11:18Koen Pieter van Dijk wist niet wie tegenstander Vincent Visser was in Boxing stars
10:36Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek