TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gevatte politieduo Riggs (Mel Gibson) en Murtaugh (Danny Glover) mag ook in dit vierde deel van de Lethal Weapon-reeks weer aan de bak.
Dit keer krijgen ze het aan de stok met leden van de Chinese maffia die zich bezighouden met mensensmokkel en vals geld.
Ook in Lethal Weapon 4 staan de maffe Leo (Joe Pesci) en de mooie Lorna (Rene Russo) hen weer bij. Precies dezelfde formule als in het vorige deel dus, en het werkt nog steeds.
Sinds Lethal Weapon 4 uitkwam in 1998, gaan er al geruchten over een deel 5. Inmiddels zijn we meer dan twintig jaar verder, maar de plannen liggen er nog steeds. Of die vijfde film net zo flitsend wordt als zijn voorgangers is nog maar de vraag: de hoofdrolspelers zijn niet bepaald de jongsten meer.
Danny Glover is inmiddels alweer 76, Mel Gibson blies op 3 januari 2022 66 kaarsjes uit. Het is nog niet bekend of Rene Russo weer van de partij zal zijn, zij werd 68 in februari 2022.
Regisseur Richard Donner is er sowieso niet bij: hij overleed in juli 2021. Daardoor kwam het project weer even op pauze te staan, maar ondertussen heeft Mel Gibson besloten de film zelf te regisseren.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Oh, wat een jaar niet opgewassen tegen special Beste zangers
09:52Pauline Wingelaar twijfelt over vervolg op Echte Gooische moeders: ‘Moeten wel wat te vertellen hebben’
09:47Filemon Wesselink over 100 jaar VARA: ‘Hou niet van terugkijken’
09:42Beste zangers onder de indruk van duet Bente en Roxeanne Hazes
09:39Dit moet je weten over Linda’s neef Haakon in GTST