TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gevatte politieduo Riggs (Mel Gibson) en Murtaugh (Danny Glover) mag ook in dit vierde deel van de Lethal Weapon-reeks weer aan de bak.
Dit keer krijgen ze het aan de stok met leden van de Chinese maffia die zich bezighouden met mensensmokkel en vals geld. Ook in Lethal Weapon 4 staan de maffe Leo (Joe Pesci) en de mooie Lorna (Rene Russo) hen weer bij. Precies dezelfde formule als in het vorige deel dus, en het werkt nog steeds.
Sinds Lethal Weapon 4 uitkwam in 1998, gaan er al geruchten over een deel 5. Inmiddels zijn we meer dan twintig jaar verder, maar de plannen liggen er nog steeds. Of die vijfde film net zo flitsend wordt als zijn voorgangers is nog maar de vraag: de hoofdrolspelers zijn niet bepaald de jongsten meer. Danny Glover is inmiddels alweer 78, Mel Gibson blies op 3 januari 2024 68 kaarsjes uit.
Het is nog niet bekend of Rene Russo weer van de partij zal zijn, zij werd 70 in februari 2024.
Regisseur Richard Donner is er sowieso niet bij: hij overleed in juli 2021. Daardoor kwam het project weer even op pauze te staan, maar ondertussen heeft Mel Gibson besloten de film zelf te regisseren.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij