TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gevatte politieduo Riggs (Mel Gibson) en Murtaugh (Danny Glover) mag ook in dit vierde deel van de Lethal Weapon-reeks weer aan de bak.
Dit keer krijgen ze het aan de stok met leden van de Chinese maffia die zich bezighouden met mensensmokkel en vals geld. Ook in Lethal Weapon 4 staan de maffe Leo (Joe Pesci) en de mooie Lorna (Rene Russo) hen weer bij. Precies dezelfde formule als in het vorige deel dus, en het werkt nog steeds.
Sinds Lethal Weapon 4 uitkwam in 1998, gaan er al geruchten over een deel 5. Inmiddels zijn we meer dan twintig jaar verder, maar de plannen liggen er nog steeds. Of die vijfde film net zo flitsend wordt als zijn voorgangers is nog maar de vraag: de hoofdrolspelers zijn niet bepaald de jongsten meer. Danny Glover is inmiddels alweer 78, Mel Gibson blies op 3 januari 2024 68 kaarsjes uit.
Het is nog niet bekend of Rene Russo weer van de partij zal zijn, zij werd 70 in februari 2024.
Regisseur Richard Donner is er sowieso niet bij: hij overleed in juli 2021. Daardoor kwam het project weer even op pauze te staan, maar ondertussen heeft Mel Gibson besloten de film zelf te regisseren.
De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen
10:30Herman van der Zandt en Sosha Duysker keren op deze datum terug met Het Gevoel van de Vierdaagse