TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gevatte politieduo Riggs (Mel Gibson) en Murtaugh (Danny Glover) mag ook in dit vierde deel van de Lethal Weapon-reeks weer aan de bak.
Dit keer krijgen ze het aan de stok met leden van de Chinese maffia die zich bezighouden met mensensmokkel en vals geld. Ook in Lethal Weapon 4 staan de maffe Leo (Joe Pesci) en de mooie Lorna (Rene Russo) hen weer bij. Precies dezelfde formule als in het vorige deel dus, en het werkt nog steeds.
Sinds Lethal Weapon 4 uitkwam in 1998, gaan er al geruchten over een deel 5. Inmiddels zijn we meer dan twintig jaar verder, maar de plannen liggen er nog steeds. Of die vijfde film net zo flitsend wordt als zijn voorgangers is nog maar de vraag: de hoofdrolspelers zijn niet bepaald de jongsten meer. Danny Glover is inmiddels alweer 78, Mel Gibson blies op 3 januari 2024 68 kaarsjes uit.
Het is nog niet bekend of Rene Russo weer van de partij zal zijn, zij werd 70 in februari 2024.
Regisseur Richard Donner is er sowieso niet bij: hij overleed in juli 2021. Daardoor kwam het project weer even op pauze te staan, maar ondertussen heeft Mel Gibson besloten de film zelf te regisseren.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modri? verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag