TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de Italiaanse stad Verona laten toeristen sinds jaar en dag liefdesbrieven achter bij het beroemde balkon uit Shakespeares Romeo en Julia.
Tijdens haar vakantie vindt de New Yorkse Sophie (Amanda Seyfried) zo’n brief, een vergeten exemplaar dat er al vijftig jaar ligt. Vanaf dat moment hoopt ze de schrijfster, Claire (Vanessa Redgrave), te herenigen met haar grote liefde Lorenzo (Franco Nero).
Daarbij ontmoet ze ook Claires niet oncharmante kleinzoon Charlie (Christopher Egan). Hoe Letters to Juliet verder verloopt, laat zich eigenlijk wel raden.
Dat is helemaal niet erg: de prachtige beelden van sfeervol Italië en de duidelijk goede zin van de sympathieke acteurs maken dit tot een heerlijke romantische komedie.
Dat regisseur Gary Winick Vanessa Redgrave en Franco Nero castte als geliefden op leeftijd is niet toevallig: ze zijn al jarenlang een stel. Ze ontmoetten elkaar in 1967 op de set van Camelot.
In die film speelden ze twee geliefden: ridder Lancelot en Lady Guinevere. In het dagelijks leven sloeg de vonk dus ook over.
Zo'n twee jaar later kreeg het stel een zoon. Pas veel later, in 2006, trouwden ze.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'