TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Speelt Jim Bakkum nu alweer een begeerlijke man? Ja, inderdaad, ’s lands favoriete knappe buurman is terug. Hoewel in een iets andere rol dan men zou verwachten.
In deze romantische ensemblekomedie van de makers van F*ck de liefde (2019) en Just Say Yes (2021), worden de liefdes- en levenskeuzes gevolgd van Ferry (Hajo Bruins) en zijn drie volwassen kinderen Maarten (Jim Bakkum), Eva (Yolanthe Cabau) en Lieke (Abbey Hoes). Eva houdt het feit dat ze ziek is verborgen voor haar familie, Maarten vertelt niet dat hij verliefd is geworden op een andere jongeman en Lieke komt thuis met een Marokkaanse liefde die op zijn beurt eigenlijk al bestemd is voor een gearrangeerd huwelijk.
In Liefde Zonder Grenzen zijn er dus genoeg elementen voor misverstanden, conflicten en het vieren van de liefde – ook die voor je familie.
Jim Bakkum deelde voor zijn rol in Liefde Zonder Grenzen een innige zoen met Freek Bartels. Hij kreeg daar zoveel vragen over in interviews dat hij besloot wat op Instagram te zetten over de zoen. "Natuurlijk snap ik zo’n vraag, maar het mooie is dat liefde liefde is en liefde spelen dus ook niet ineens verandert omdat je toevallig een wat hariger gezicht zoent."
Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6
07:42De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 januari 2026