TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Deanna (Melissa McCarthy) is altijd een toegewijde huisvrouw geweest. Dat kan haar huwelijk niet redden: haar man geeft aan te willen scheiden.
23 jaar was ze getrouwd. Wat moet Deanna nu met haar leven.
Ze besluit in Life of the Party te gaan doen wat ze door haar huwelijk niet kon. Deanna gaat studeren.
Dat doet ze op de universiteit waar haar dochter Maddie (Molly Gordon) ook studeert. Die is helemaal niet blij dat haar moeder nu constant in de buurt is.
Zelfs op feestjes is Deanna van de partij. Sterker nog: daar gaat ze helemaal uit haar dak.
Melissa McCarthy weet niet hoe het is om gescheiden te zijn. Ze is sinds 2005 getrouwd met Ben Falcone.
Falcone was erbij op de set van Life of the Party. Hij schreef het scenario samen met zijn vrouw en hij regisseerde de film.
Hij komt ook nog even voorbij. Falcone speelt een Uberchauffeur.
Partnerbijdrage
Talpa knipt pittige ruzie uit promo van nieuw seizoen De Hanslers: 'Te heftig'
09:53Bizzey zet de toon in Beste Zangers met cover van 'sexy' nummer Clouseau: 'Goud'
09:14Eerste onthullingen in Make Up Your Mind zorgen voor verbijstering: 'Ik zie het nog steeds niet'
08:07De TV van gisteren: Wolven en Taskmaster weten kijkers nog niet te overtuigen op Super Saturday
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Bestemming X, Paul Blart: Mall Cop 2