TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De opzet van het scenario voor Ma is een beetje vreemd, maar had best aangenaam griezelig uit kunnen pakken. Helaas is het eindresultaat toch niet helemaal geslaagd.
Een groep tieners uit een keurige buitenwijk heeft behoefte aan drankovergoten avondjes, maar geen zichzelf respecterende kroeg laat hen binnen. Dan doen ze een gelukkige vondst in de buurt. Sue Ann (Octavia Spencer), een alleenstaande vrouw van middelbare leeftijd die zichzelf ‘Ma’ noemt, wil haar kelder voor hen openstellen. Ze moeten wel beloven nooit te schelden of naar boven te komen.
Het lijkt de ideale plek om veilig te experimenteren met alles wat God en hun ouders verboden hebben. Maar dan kennen ze Ma nog niet!
Ma is een film van regisseur Tate Taylor, die eerder het gevierde The Help (ook met Octavia Spencer) en de spannende bestsellerverfilming The Girl on the Train leverde. Het personage Sue Ann was in eerdere versies van het script een witte vrouw. Toen Taylor hoorde dat Octavia Spencer interesse had in de rol, paste hij het script aan zodat de rol beter bij een Afro-Amerikaanse vrouw zou passen.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'
11:55De 5 beste programma's om deze week te streamen