TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op vier juli is het Onafhankelijkheidsdag. Een feestdag voor iedereen in de Verenigde Staten.
In de komedie Mad Families besluiten drie gezinnen dat dat een mooi moment is voor een minivakanties. Ze gaan allemaal een weekendje kamperen.
Iedereen gaat goed voorbereid op pad. Alle kampeerbenodigdheden zijn ingepakt, de campingplaats gereserveerd; wat kan er dan nog misgaan?
Van alles. Door een foutje van de camping hebben de gezinnen dezelfde kampeerplek geboekt. En daar is maar plaats voor één gezin.
Omdat de camping verder helemaal vol is, moeten ze een manier verzinnen om uit te maken wie er mag blijven. Een reeks bizarre wedstrijden moet bepalen wie zijn tent op het stekkie mag opslaan.
Wie komt er als overwinnaar uit de strijd? Wordt het Franklin (Finesse Mitchell) en zijn gezin of toch de familie van Charlie (Charlie Sheen) of Rolando (Efren Ramirez)?
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'