TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mad Max, de spectaculaire doorbraakfilm van acteur Mel Gibson, kreeg twee vervolgen. Dit tweede deel is opvallend sterk, en zit weer vol grootse actiescènes en achtervolgingen.
In een postapocalyptische wereld is voormalig politieman Max Rockatansky (Gibson) op zoek naar drie dingen: water, eten en voedsel. In de woestijn stuit hij op een afgelegen gemeenschap in een oude olieraffinaderij.
De mensen daar zijn in een constante strijd verwikkeld met een meedogenloze bende die het op hun voedsel- en brandstofvoorraden voorzien heeft. In Mad Max 2: The Road Warrior helpt Max de bewoners van de raffinaderij hun voorraden dwars door de woestijn naar een veilige plek te brengen.
Hoewel hij de hoofdrol speelt, heeft Mel Gibson niet bepaald veel tekst in Mad Max 2: The Road Warriors. Max heeft in totaal zestien regels dialoog.
Eigenlijk zijn het er zelfs maar vijftien. Max zegt een regel namelijk twee keer: “I only came for the gasoline.”
Na drie films was regisseur George Miller toch nog niet klaar met Mad Max. In 2015 blies hij de franchise nieuw leven in met Mad Max: Fury Road.
Die film, nu met Tom Hardy in de hoofdrol werd een groot succes. Fury Road won zes Oscars.
Miller is zelfs alweer een tijdje bezig aan een vijfde Mad Max-film. Een releasedatum is nog niet bekend.
Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer
14:05Dit is 'm dan: de trailer van het laatste seizoen van Dertigers
11:30Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel