TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Eindeloze woestijnen, stof. Motorbendes, punks en oorlogen om benzine. Dat zijn de belangrijkste bestanddelen van de Mad Max-films waar Mel Gibson dik dertig jaar geleden wereldberoemd mee werd.
Na Mad Max Beyond Thunderdome gooide regisseur George Miller het over een andere boeg. Hij schreef en regisseerde Babe: Pig in the City over het pratende biggetje Babe.
Ook is Miller de man achter de zingende en dansende pinguïns in de Happy Feet-animatiefilms. Uiteindelijk kroop het bloed waar het niet gaan kan: Mad Max keerde terug.
George Miller kiest in Mad Max: Fury Road voor Tom Hardy als hoofdrolspeler. Verder blijft er veel hetzelfde.
Dat betekent weer volop zand, stof, explosies en races door de woestijn.
Max Rockatansky (Hardy) komt in de woestijn in aanraking met de eenarmige bad ass Imperator Furiosa (Charlize Theron). Samen met haar en haar legertje vrouwen gaat Mad Max de strijd aan met snoodaard Immortan Joe.
Regisseur George Miller houdt in Mad Max: Fury Road het gaspedaal twee uur lang vol ingedrukt, net als Max en Furiosa. Dat viel in goede aarde bij pers en publiek.
De film sleepte maar liefst tien Oscarnominaties in de wacht. Miller greep naast het beeldje voor beste regisseur en ook de Oscar voor beste film ging aan zijn neus voorbij. Toch won Mad Max: Fury Road nog zes Oscars.
Monica Geuze en Edson da Graça bundelen krachten voor dit nieuwe tv-programma
10:05Op deze datum gaat Bureau Groningen met Ewout Genemans van start
10:02B&B Vol Liefde: 'Thomas. wat heb jij voor pooier-blouse aan?'
10:02De Bondgenoten haalt afleveringen offline na ophef over oud-deelnemer
09:57Komende week in GTST: Alomvattende alibi’s en de hernieuwde moordpoging