TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de zwarte komedie Malavita kan het maffiagezin maar niet wennen aan de nieuwe, Franse omgeving en gewoontes. En de Fransen ook niet aan hén. Hun oude streken zijn moeilijk af te leren.
Het gezin laat in Malavita niet met zich sollen. Daardoor verloopt de eerste dag al dramatisch. Op school komen Warren (John D'Leo) en Belle (Dianna Agron) regelmatig in de problemen door geweld en criminele zaakjes. En een bezoek aan een supermarkt loopt dankzij Maggie explosief af.
Een vos verliest zijn haren maar niet zijn streken, blijkt maar weer eens. Dat geldt absoluut ook voor Fred, die een loodgieter het ziekenhuis in slaat. Maar om veilig onder te blijven duiken en niet opgespoord worden door wraakzuchtige gangsters, moet de familie Blake zich toch echt eens gaan gedragen.
Onder toezicht van Robert (Tommy Lee Jones) doen ze hun uiterste best. Lukt het 't gezin om huisje, boompje, beestje te spelen? En blijven ze uit het vizier van de gangsters?
Malavita is voor Michelle Pfeiffer net als Robert De Niro niet de eerste maffiafilm waar ze in speelt. Ze brak in 1983 door in Hollywood dankzij haar rol in Scarface. Hierin speelde ze Elvira Hancock, die uiteindelijk de vrouw werd van Tony Montana.
Partnerbijdrage
Alles wat je moet weten over de nieuwe KRO-NCRV dramaserie Badgast
08:00Carlo Boszhard tipt Op Zoek naar Marlotte: 'Deze podcast is geniaal, maar bovenal triest'
07:42De TV van gisteren: Kijkers kritisch op eerste aflevering van De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 1 t/m donderdag 4 december 2025
06:47Vanavond op TV: Vier handen op één buik, MasterChef Australië: Dessert masters, I, Robot