TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Donaka Mark (Keanu Reeves) is de organisator van een groot illegaal vechtsporttoernooi in Hongkong.
Op zoek naar nieuwe vechters stuit hij op de jonge Tiger (Tiger Hu Chen). De tai-chivaardigheden van Tiger zijn zo goed als ongeëvenaard.
In Hongkong belandt Tiger in het illegale vechtcircuit en moet hij het opnemen tegen meedogenloze tegenstanders. Er gelden geen regels en het zijn letterlijk gevechten op leven en dood.
Ondertussen probeert de politie Donaka Mark te stoppen.
Man of Tai Chi is het regiedebuut van acteur Keanu Reeves. De kunst is in dit geval om de gevechten zo goed mogelijk in beeld te brengen. Dat gaat hem heel aardig af, de martialartsgevechten zien er sierlijk uit.
De acteur Keanu Reeves doet zelf ook mee, en dat is heel herkenbaar: Reeves gaat zoals altijd in het zwart gekleed en loopt de hele film met één gezichtsuitdrukking rond. Of hij nu rent, schopt, schiet of zoent, hij vertrekt geen spier.
Waarom is De Hanslers nog niet verlengd? Evert Santegoeds heeft zo zijn vermoedens
13:42Welmoed Sijtsma keert terug bij Goedemorgen Nederland
12:14Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom