TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Donaka Mark (Keanu Reeves) is de organisator van een groot illegaal vechtsporttoernooi in Hongkong.
Op zoek naar nieuwe vechters stuit hij op de jonge Tiger (Tiger Hu Chen). De tai-chivaardigheden van Tiger zijn zo goed als ongeëvenaard.
In Hongkong belandt Tiger in het illegale vechtcircuit en moet hij het opnemen tegen meedogenloze tegenstanders. Er gelden geen regels en het zijn letterlijk gevechten op leven en dood.
Ondertussen probeert de politie Donaka Mark te stoppen.
Man of Tai Chi is het regiedebuut van acteur Keanu Reeves. De kunst is in dit geval om de gevechten zo goed mogelijk in beeld te brengen. Dat gaat hem heel aardig af, de martialartsgevechten zien er sierlijk uit.
De acteur Keanu Reeves doet zelf ook mee, en dat is heel herkenbaar: Reeves gaat zoals altijd in het zwart gekleed en loopt de hele film met één gezichtsuitdrukking rond. Of hij nu rent, schopt, schiet of zoent, hij vertrekt geen spier.
Ook zondag extra uitzending Pauw & De Wit
11:04Linda de Mol over nieuw seizoen In de Ring: 'Dit zal mij niet nog een keer gebeuren'
10:33Klaas uit Winter Vol Liefde geeft update na lelijke val: 'Herstel gaat niet goed'
10:21Molloten nog niet te spreken MolTalk vóór Wie is de Mol?: 'Nul toegevoegde waarde'
08:43De TV van gisteren: zelfs tegenover Wie is de Mol? is Gerard Joling niet klein te krijgen