Film
Jennifer Aniston's hond maakt alles stuk in Marley & Me
Esther Hut
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 26-04-23 20:50

John en Jennifer Grogan (Owen Wilson en Jennifer Aniston) zijn gelukkig getrouwd. Zij wil dolgraag kinderen, maar John is daar nog niet aan toe.
Marley & Me
In Marley & Me bedenkt John een slim plannetje om Jennifers kinderwens nog even uit te stellen: ze nemen een hond. Kunnen ze mooi even oefenen op het ouderschap.
Dat is een hartstikke goed idee. Als John thuiskomt met een schattige labradorpup is Jennifer op slag om.
Maar dan beginnen de problemen. Marley mag er dan schattig uitzien, hij is eigenlijk meer een pluizige sloopkogel dan een hond.
Boeken, meubilair, serviesgoed, gordijnen; niets in huize Grogan is veilig voor veelvraat Marley. Maar toch zijn Jennifer en John dol op hem.
Maar hoe moet het verder als ze kinderen krijgen? Zijn die wel veilig met Marley in de buurt?
Owen Wilson en Jennifer Aniston
De personages die Jennifer Aniston en Owen Wilson spelen bestaan echt. Marley & Me is gebaseerd op het boek dat John Grogan als eerbetoon aan zijn trouwe viervoeter schreef.
Omdat de film veertien jaar uit het leven van de Grogans beslaat, konden de filmmakers niet met één labrador toe. Sterker nog: in totaal spelen 22 honden de rol van de pluizige boekenverslinder.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
PSV krijgt Sevilla op bezoek in de UEFA Champions League
PSV krijgt Sevilla op bezoek. Voor Luuk de Jong is het een bijzondere wedstrijd: hij speelde van tussen 2019 en 2021 voor Sevilla. In de gewonnen Europa Leaguefinale tegen Internazionale in 2020 scoorde hij twee keer.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 12:55Boer Zoekt Vrouw 2023 afl 4: Bernice voelt niets en Piet heeft een voorzichtige kriebel
12:49Hoera! Britt Dekker gaat trouwen
10:50Recordaantal aanmeldingen voor Eurovisie Songfestival 2024
10:26Achmed Akkabi vader geworden van dochtertje
10:00Nikki Herr over GoedNieuws Vandaag: 'Het moet wel ergens over gaan'