TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Leven in een post-apocalytische wereld is geen pretje, zo blijkt wel in deze films uit de Maze Runner-trilogie.
In het eerste deel The Maze Runner zaten Thomas (Dylan O'Brien) en de andere Renners vast in een levensgevaarlijk doolhof. Daar zijn de tieners nu in dit tweede deel Maze Runner: The Scorch Trials uit ontsnapt, maar dat betekent niet dat ze veilig zijn.
Ze kregen hulp van de rebellen, maar die blijken minder kies dan ze in eerste instantie dachten.
Thomas en de rest belanden in The Maze Runner: The Scorch Trials in de Schroei, een desolaat, kaal landschap dat misschien nog wel meer gevaren herbergt dan het Labyrint. Zo moeten ze het opnemen tegen een horde Cranks en krijgen ze ruzie meteen andere groep jongeren.
De Maze Runner-trilogie is een typische youngadult-filmreeks. Tieners gaan de strijd aan met het kwaad en beleven allerlei avonturen. Hoe de strijd in het verschroeide deel van de aarde afloopt, zie je in de ontknoping van deze onderhoudende filmreeks: Maze Runner: The Death Cure.
Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar
19:25Moeder Paul de Leeuw overleden: 'Dag mama, wat was het leuk'
19:08Tjitske Reidinga wilde acteerwereld achter zich laten, maar Pro Deo veranderde alles
14:38Davina Michelle deelt voorproefje van nieuw SBS6-programma Sing With Me
14:27NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit