TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ruim twintig jaar nadat Will Smith en Tommy Lee Jones in Men in Black onze aardkloot voor het eerst vrij probeerden te houden van buitenaards gespuis, is het in deze spin-off/reboot de beurt aan Tessa Thompson en Chris Hemsworth.
Als respectievelijk Agent M en Agent H trekken ze alles uit de kast om al die alien-griezels te elimineren. En áls de huis-tuin-en-keukenburger al iets merkt van buitenaards gekrakeel, dan kunnen de zwaarbewapende MIB ons dat doen ‘vergeten’.
Dit keer blijkt het grootste gevaar overigens helemaal niet uit het heelal te komen, maar uit de eigen gelederen van Men in Black. In deze film zien we trouwens voor het eerst dat MIB niet alleen een Amerikaanse organisatie is: er zijn ook takken in bijvoorbeeld Engeland en Frankrijk. Daar staan Agent High T (Liam Neeson) en Agent O (Emma Thompson) aan het hoofd.
Oorspronkelijk waren er plannen om van deze film een mix van Men in Black en 21 Jump Street te maken. Dat zou dus betekenen dat Channing Tatum en Jonah Hill hun entree zouden maken in het MIB-universum. Uiteindelijk kwamen de makers op dat plan terug. Men in Black: International blijft dus gewoon bij het oude vertrouwde MIB-concept.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)