TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ruim twintig jaar nadat Will Smith en Tommy Lee Jones in Men in Black onze aardkloot voor het eerst vrij probeerden te houden van buitenaards gespuis, is het in deze spin-off/reboot de beurt aan Tessa Thompson en Chris Hemsworth.
Als respectievelijk Agent M en Agent H trekken ze alles uit de kast om al die alien-griezels te elimineren. En áls de huis-tuin-en-keukenburger al iets merkt van buitenaards gekrakeel, dan kunnen de zwaarbewapende MIB ons dat doen ‘vergeten’.
Dit keer blijkt het grootste gevaar overigens helemaal niet uit het heelal te komen, maar uit de eigen gelederen van Men in Black. In deze film zien we trouwens voor het eerst dat MIB niet alleen een Amerikaanse organisatie is: er zijn ook takken in bijvoorbeeld Engeland en Frankrijk. Daar staan Agent High T (Liam Neeson) en Agent O (Emma Thompson) aan het hoofd.
Oorspronkelijk waren er plannen om van deze film een mix van Men in Black en 21 Jump Street te maken. Dat zou dus betekenen dat Channing Tatum en Jonah Hill hun entree zouden maken in het MIB-universum.
Uiteindelijk kwamen de makers op dat plan terug. Men in Black: International blijft dus gewoon bij het oude vertrouwde MIB-concept.
Partnerbijdrage
Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
11:06Op deze datum keert The Connection terug op televisie
10:05De stembussen voor de Gouden Televizier-Ring 2026 gaan voor het eerst open
09:52De Reünie met Herman van der Zandt krijgt een nieuw seizoen
09:34Alles wat je moet weten over de nieuwe KRO-NCRV dramaserie Badgast