TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De heerlijke animatiefilm Despicable Me (Verschrikkelijke ikke) draaide om superschurk Gru, maar het waren de kleine gele wezentjes die de show stalen. De minions kregen in 2015 hun eigen film.
De spin-off Minions is eigenlijk een prequel op Despicable Me, waarin de handlangers van Gru hun eigen avonturen beleven. Voordat ze voor superschurk Gru gingen werken, hadden de minions namelijk allerlei andere baasjes.
In de film is te zien hoe de gele wezentjes hun carrière als assistenten van slechteriken al miljoenen jaren geleden zijn begonnen. Omdat ze niet heel goed in hun werk zijn, verslijten de minions nogal wat werkgevers: van een tyrannosaurus rex en een Egyptische farao tot graaf Dracula en Napoleon.
Minion Kevin is al dat gefaal zat en besluit een nieuwe start te maken. Hij gaat samen met de rebelse Stuart en de schattige Bob op zoek naar een nieuwe meester voor zijn 'volk'. De drie vrienden raken verzeild in een spannend avontuur dat hen leidt naar 's werelds eerste vrouwelijke superschurk Scarlet Overkill (de stem van Sandra Bullock, in de Nederlandse versie is dat Isa Hoes).
Uiteindelijk belandt het vrolijke gele trio in Londen om in opdracht van Scarlett de kroon van koningin Elizabeth te stelen. Daarbij krijgen ze concurrentie van een andere superschurk.
Minions is op maandag 23 december 2024 om 16:05 uur te zien op SBS6.
Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
09:30Dit programma vervangt Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer
09:03Gordon hard aangepakt in De Oranjezomer: 'Het is een patiënt'
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
