TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de drie Despicable Me’s en spin-off The Minions gaan we terug in de tijd, naar de swingende jaren 70, toen Gru een elfjarig jochie was.
Hij wilde geen brandweerman worden of dierenarts, maar superschurk. Net als de Vicious 6.
Als Gru verstrikt raakt in een onderlinge strijd tussen deze slechteriken, proberen Gru’s toegewijde, maar niet altijd even slimme gele hulpjes hun ‘leider’ te redden. Dat loopt regelmatig in de soep in Minions: The Rise of Gru.
Nu het fenomeen van Minions al zeer bekend is, blijkt er weinig vernieuwends voorbij te komen in dit drukke avontuur. Maar daar zullen kinderen weinig last van hebben: de vreemde streken van de gele jongens zullen voor hen, ook gezien de populariteit van de Minions-merchandise, al snel een succes zijn.
Natuurlijk heeft Minions: The Rise of Gru net als de vorige delen een indrukwekkende stemmencast. Naast Steve Carrell als Gru zijn ook onder andere Michelle Yeoh, Julie Andrews, Jean Claude Van Damme, Dolph Lundgren en Alan Arkin in de film te horen. Voor Arkin was het zijn laatste rol voor zijn overlijden in 2023.
Minions: The Rise of Gru zie je op zaterdag 28 december 2024 vanaf 20:30 uur op Comedy Central.
Johnny de Mol is binnenkort weer te zien als presentator van De Oranjezomer
14:05Kijkers valt maar één ding op in laatste Studio Voetbal: ‘Rafael van der Vaart is knalbezopen’
12:53Tatjana Šimic bevestigt tweede seizoen van Kees Flodder
11:16Marlijn Weerdenburg onderbreekt opnames We Zijn er Bijna!: dit is waarom
10:06De Bondgenoten: Robert heeft zijn agressie niet onder controle en slaat erop los