TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In hoeverre kunnen verliefde spionnen elkaar vertrouwen?
Claire Stenwick (Julia Roberts) en Ray Koval (Clive Owen) zijn na carrières bij de Amerikaanse en Britse geheime diensten overgestapt naar bedrijfsspionage.
Ze werken in Duplicity als onafhankelijke spionnen voor twee bedrijven waarvan de bazen (Tom Wilkinson en Paul Giamatti) elkaar het licht in de ogen niet gunnen. Ondertussen hebben ze een geheime relatie gekregen.
Als een van die bedrijven op het punt staat een revolutionair product op de markt te brengen, is dat het startsein voor een spionagespel.
Claire en Ray hebben namelijk zelf ook wel oren naar het waardevolle product. Ze gooien al hun spionagevaardigheden in de strijd om het product te stelen en als eerste een koper te vinden. Maar kunnen ze elkaar wel echt vertrouwen?
Julia Roberts en Clive Owen hebben een sterke chemie in Duplicity. Het was ook niet de eerste keer dat ze samenwerkten. In 2004 waren ze al samen te zien in Closer.
Clive Owen werd genomineerd voor een Oscar voor zijn rol in die film.
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’