TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De eerste vijf Mission: Impossible-films zijn losstaande verhalen. Voor deel zes bedacht regisseur Christopher McQuarrie iets nieuws: Fallout is een echt vervolg.
Mission: Impossible – Fallout gaat verder waar Mission: Impossible – Rogue Nation ophield.
Ethan Hunt (Tom Cruise) en zijn IMF-collega’s moeten ervoor zorgen dat drie staven plutonium niet in handen van terroristen vallen. Die missie mislukt als Ethan moet kiezen tussen het plutonium en het redden van zijn collega’s.
Hij kiest voor het laatste. Dat betekent wel dat Hunt en de collega's die hij redt meteen een nieuwe missie hebben: de plutoniumstaven terughalen.
Daarbij krijgt het vertrouwde IMF-team hulp van de compromisloze CIA-agent August Walker (Henry Cavill). Dat vrij simpele plot is een kapstok voor wat de film echt is: een ruim twee uur durende aaneenschakeling van weergaloze actiescènes.
Tom Cruise doet in Mission: Impossible – Fallout net als in alle andere M.I.-films zijn stunts zelf. En die stunts zijn in iedere film indrukwekkender.
Dat is altijd hard werken. Zo ging Cruise een jaar lang in training om de parachutestunt in deze film perfect uit te kunnen voeren.
De stunts gingen niet altijd goed. Toen hij verkeerd neerkwam bij een sprong, brak de acteur zijn enkel.
Eerst probeerde hij de scène nog af te maken, maar dat ging echt niet meer. De opnames lagen acht weken lang stil om Cruise te laten herstellen.
Uiteindelijk haalden de beelden van de mislukte stunt wel de film en de trailer.
Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse
06:00Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland