TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Missies die onmogelijk lijken, zijn dat voor Ethan Hunt (Tom Cruise) niet. De spion neemt het op tegen zijn oude leerling Sean Ambrose. Die zit achter het dodelijke virus Chimera aan. Dat virus kan binnen 24 uur alle inwoners van een grote stad doden.
Aan Hunt de taak ervoor te zorgen dat Ambrose het niet in handen krijgt. Gelukkig krijgt hij hulp van Nyah (Thandiwe Newton), de ex van Ambrose.
Als Ethan en Nyah bij het laboratorium aankomen waar Chimera zich bevindt, neemt Nyah een verrassend besluit. Ze injecteert zichzelf met het virus, om te voorkomen dat het in verkeerde handen valt.
Vervolgens laat ze zich in Sydney droppen. Ethan gaat op zoek naar het tegengif om Nyah en de bevolking van de Australische stad van een wisse dood te redden.
Toen regisseur John Woo klaar was met de montage van Mission: Impossible II, duurde de film zo'n drieënhalf uur. De producenten vonden dat toch wel een tikje te gortig, dus moest Woo maar liefst anderhalf uur uit de film knippen.
Volgens critici heeft hij hier en daar wat te veel weggeknipt, waardoor het verhaal soms rare sprongen maakt. Mocht je tijdens het kijken de draad af en toe een beetje kwijtraken, dan ligt dat dus niet aan jou.
Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade