TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na bijna twintig jaar en vijf films kun je rustig zeggen dat Tom Cruise Mission: Impossible-hoofdpersoon Ethan Hunt ís.
In deze vijfde Mission: Impossible-film zou het doek voor Ethan Hunt en zijn IMF-team wel eens kunnen vallen. CIA-topman Alan Hunley (Alec Baldwin) vindt de kosten van het team te hoog.
Bovendien is de collateral damage bij hun missies vaak erg groot. Als het team een grote opdracht verprutst, is de maat voor Hunley vol: hij trekt de stekker eruit.
Door zo’n formaliteit laten Hunt en zijn team zich in Mission: Impossible - Rogue Nation niet tegenhouden. Ze gaan gewoon op eigen houtje verder.
Lukt het Ethan Hunt en zijn teamgenoten om misdaadorganisatie The Syndicate op te rollen?
In de eerste vier delen heeft Tom Cruise de stuntlat haast onmogelijk hoog gelegd. En toch weet hij hem in Mission: Impossible - Rogue Nation weer net een beetje hoger te leggen.
Hoe? Nou, simpel: door aan de buitenkant van een opstijgend vliegtuig te gaan hangen. En daar komt geen stuntman of door de computer gemaakt special effect aan te pas.
Regisseur Christopher McQuarrie was bang dat zijn hoofdrolspeler tijdens het filmen van de scène in paniek zou raken. Dat viel wel mee: Cruise voerde de stunt maar liefst acht keer uit.
Nagenieten: Alle Nederlandse medailles van de Olympische Winterspelen 2026 op een rij
11:29Dit zijn de boeren van Boer Zoekt Vrouw 2026
10:02Dit zijn de deelnemers van de nieuwe realityshow Survive Your Family
10:00Roos Reedijk over het nieuwe seizoen Kopen Zonder Kijken: 'Alle presentatoren bijten zich er helemaal in vast'
09:47Heel Holland Bakt keert terug met een speciaal seizoen en is elke werkdag te zien