TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na bijna twintig jaar en vijf films kun je rustig zeggen dat Tom Cruise Mission: Impossible-hoofdpersoon Ethan Hunt ís.
In deze vijfde Mission: Impossible-film zou het doek voor Ethan Hunt en zijn IMF-team wel eens kunnen vallen. CIA-topman Alan Hunley (Alec Baldwin) vindt de kosten van het team te hoog.
Bovendien is de collateral damage bij hun missies vaak erg groot. Als het team een grote opdracht verprutst, is de maat voor Hunley vol: hij trekt de stekker eruit.
Door zo’n formaliteit laten Hunt en zijn team zich in Mission: Impossible - Rogue Nation niet tegenhouden. Ze gaan gewoon op eigen houtje verder.
Lukt het Ethan Hunt en zijn teamgenoten om misdaadorganisatie The Syndicate op te rollen?
In de eerste vier delen heeft Tom Cruise de stuntlat haast onmogelijk hoog gelegd. En toch weet hij hem in Mission: Impossible - Rogue Nation weer net een beetje hoger te leggen.
Hoe? Nou, simpel: door aan de buitenkant van een opstijgend vliegtuig te gaan hangen. En daar komt geen stuntman of door de computer gemaakt special effect aan te pas.
Regisseur Christopher McQuarrie was bang dat zijn hoofdrolspeler tijdens het filmen van de scène in paniek zou raken. Dat viel wel mee: Cruise voerde de stunt maar liefst acht keer uit.
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'
11:00Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk
10:24Marco Borsato vrijgesproken in zedenzaak