TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een Amerikaanse oliemaatschappij is in Mongolië op zoek naar olie. Bij boringen in de Gobiwoestijn gaat het grondig mis.
Niet dat er een olieramp plaatsvindt ofzo, maar mis gaat het in Mongolian Death Worm zeker.
Bij de boringen is een nest reuzenwormen bloot komen te liggen. En de glibberige monsters zijn nogal bloeddorstig.
Wat heet: ze verslinden iedereen die op hun pad komt. Daarnaast planten ze zich ook nog eens als een malle voort.
De enige die ondergrondse monsters kan stoppen is avonturier Daniel (Sean Patrick Flanery). Hij was al op zoek naar een schat die door de wormen bewaakt zou worden.
De wormen in Mongolian Death Worm bestaan – verrassing! – naar alle waarschijnlijkheid niet echt.
Toch zijn er mensen die wel degelijk geloven dat de mythische beesten echt voorkomen. Net zoals er mensen zijn die zeker weten dat het monster van Loch Ness bestaat.
Deze mensen, en types die op jacht gaan naar Big Foot of een Yeti, heten cryptozoölogen. Geen enkele cryptozoöloog heeft ooit het bestaan van zo'n wezen kunnen bewijzen.
De wormen in deze film zijn wel een tikje groter van de Mongolian death worms uit de cryptozoölogie. Volgens de overlevering zijn ze hooguit een meter lang.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk