TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een Amerikaanse oliemaatschappij is in Mongolië op zoek naar olie. Bij boringen in de Gobiwoestijn gaat het grondig mis.
Niet dat er een olieramp plaatsvindt ofzo, maar mis gaat het in Mongolian Death Worm zeker.
Bij de boringen is een nest reuzenwormen bloot komen te liggen. En de glibberige monsters zijn nogal bloeddorstig.
Wat heet: ze verslinden iedereen die op hun pad komt. Daarnaast planten ze zich ook nog eens als een malle voort.
De enige die ondergrondse monsters kan stoppen is avonturier Daniel (Sean Patrick Flanery). Hij was al op zoek naar een schat die door de wormen bewaakt zou worden.
De wormen in Mongolian Death Worm bestaan – verrassing! – naar alle waarschijnlijkheid niet echt.
Toch zijn er mensen die wel degelijk geloven dat de mythische beesten echt voorkomen. Net zoals er mensen zijn die zeker weten dat het monster van Loch Ness bestaat.
Deze mensen, en types die op jacht gaan naar Big Foot of een Yeti, heten cryptozoölogen. Geen enkele cryptozoöloog heeft ooit het bestaan van zo'n wezen kunnen bewijzen.
De wormen in deze film zijn wel een tikje groter van de Mongolian death worms uit de cryptozoölogie. Volgens de overlevering zijn ze hooguit een meter lang.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland